Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Florbalovou sezónu zakončili Rumburští vítězstvím

V sobotu 30. dubna 2005 se na rumburském koupališti pořádaly poslední zápasy sezóny a pro naše florbalisty dopadly výborně.
Rumburští nastoupili nejdříve proti týmu Flegmo Vilémov. Po první třetině byl výsledek pro Rumburské nepříznivý, a to 0:2. Ale hned ve druhé třetině se našemu týmu začalo opět dařit a rázem bylo vyrovnáno 2:2. Poslední třetí třetina měla rozhodnout a také se tomu tak stalo. Krásným gólem jsme se ujali vedení 3:2 a výsledek jsme udrželi až do konce zápasu. O hodinku později jsme se střetli s Tornádem Ústí nad Labem. Tento zápas měl rozhodnout o našem umístění. V první třetině jsme vedli 1:0 a zdálo se, že utkání bude dosti dramatické. Po druhé třetině jsme si byli stále jistější a s góly jako by se roztrhl pytel. Druhá třetina skončila se skórem 7:2 pro Rumburk a závěr zápasu byl jednoznačným vítězstvím pro naše rumburské družstvo s konečným výsledkem 10:2.
Tým sice sehraje tuto sezónu ještě pár domácích turnajů a jeden mezinárodní, ale již nyní je rozhodnuto o celkovém umístění Rumburských na 7. místě. Za výkon v letošní sezóně se proto nemusí vůbec stydět a dá se říct, že toto byla jejich prozatím nejlepší sezóna. Přeji jim tedy mnoho zdarů i do budoucna.

Tisk Tisk | E-mail E-mail