Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Přepadli ho v mrazáku

Přepadení a okradení nahlásil v pátek 8. dubna 29letý řidič firmy, který zavážel ve Varnsdorfu mražené zboží do obchodů.
Poškozený muž na policii vypověděl, že k přepadení došlo přibližně v 16.45 hodin na parkovišti u kina Panorama, kde zaparkoval nákladní vozidlo zn. Iveco Eurocargo, aby vyložil mražené zboží a odnesl ho do nedaleké pizzerie. Při nastupování do vozidla byl náhle zezadu neznámým pachatelem strčen do vozidla, kde se nešťastně zaklínil. Než se mu podařilo uvolnit, pachatel mu strhl z těla příruční tašku, takzvanou ledvinku, s tržbou ve výši 82.020,- Kč a utekl.
Policie nic neponechala náhodě a začala s důsledným ohledáním místa činu. K úžasu policistů však uloupenou ledvinku i s tržbou nalezli ukrytou mezi mraženými výrobky na korbě vozidla. Proto svou pozornost soustředili na poškozeného muže a ten se při opětovném výslechu přiznal, že si celou záležitost vymyslel. Ukryté peníze chtěl použít pro svou potřebu.
Vyšetřovatel SKPV Rumburk mu tedy vzápětí sdělil obvinění z trestného činu pokusu zpronevěry. Muž je zatím stíhán na svobodě.
Zajištěné nákladní vozidlo s mraženými výrobky i s podchlazenou ledvinkou a tržbou bylo předáno zástupci firmy.

Tisk Tisk | E-mail E-mail