Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pojďte s námi na Stezku odvahy

Klub českých turistů Rumburk zve všechny příznivce a přátele turistiky ve Šluknovském výběžku a okolí na 26. ročník Stezky odvahy, který pořádá KČT Rumburk v sobotu 7. května 2005. Jedná se o turistickou akci pro rodiče s dětmi v délce 8 km. Start je od nádraží ČD – Panský – Brtníky v 8.30 hod. – 10.00 hod.
Trasa povede Chráněnou krajinnou oblastí Labských pískovců a částí Národního parku České Švýcarsko do obce Kopec, kde bude cíl a ukončení akce na turistické louce poblíž restaurace „U Vyskočilů“.
Na ukončení pochodu chceme potěšit každého z mladých turistů nejen medailí a diplomem, ale také různými sportovními soutěžemi s cenami a občerstvením u táboráku, k poslechu bude hrát trempská skupina „Širák“. Bude to pro děti nejen zábavná a atraktivní, ale také turistická akce! Upozorňujeme účastníky, aby dodrželi lesní zákon, kde je uvedeno, že v lesích je zakázáno rušit klid a ticho, dále je zakázáno kouřit a rozdělávat oheň.
Zároveň upozorňujeme účastníky, aby dodržovali návštěvní řád Národního parku České Švýcarsko. Domácí zvířata nesmí v první a druhé zóně Národního parku volně pobíhat (u psů použijte vodítko).

Tisk Tisk | E-mail E-mail