Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Miss Poupě města Rumburku 2005 a Dívka roku 2005

Dům dětí a mládeže Rumburk ve spolupráci s městem Rumburk a restaurací Dýmník pořádá v sobotu 26. února 2005 od 14.00 hodin finále soutěže „Miss Poupě města Rumburku 2005 – V. ročník“ pro dívky ve věku 7 – 12 let a základní kolo celostátní soutěže „Dívka roku 2005“ vyhlášené DDM Ostrava-Poruba.
V průběhu soutěže bude program okořeněn vystoupením tanečního kroužku při DDM „FREE – LIFE“, módní přehlídkou pro náctileté, tanečním rejem dětí ve stylu elektro bugy a break dance a vystoupením Romana Liščáka jako trubadúra z muzikálu NOC NA KARLŠTEJNĚ, to vše naživo! Program bude pro děti a rodiče zakončen v rytmu disco! V průběhu zábavného odpoledne volí diváci svou „Miss sympatie“ každé kategorie.
Hlavními sponzory jsou: SEAT AUTO-SALON Hahnel; MARTINA parfumerie, drogerie, barvy-laky; Květinářství VIOLA. Průběh celé soutěže na fotografii zachytí p. Dušan Zápotocký, FOFR COLOR, po domluvě lze na místě objednat individuální focení. Vzhledem k omezenému počtu míst v restauraci Dýmník zahajuje DDM od 14. 2. 2005 předprodej vstupenek, a to denně od 8.00 do 18.00 hodin. Ceny vstupenek: děti, studenti 10 Kč, dospělí 20 Kč.

Tisk Tisk | E-mail E-mail