Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
| 10. 3. 2005 | Nezařazené

Dům dětí a mládeže Rumburk

LETNÍ TÁBOR SLAPY
Dům dětí a mládeže v Rumburku připravuje pro děti tradiční letní tábor v termínu od 30. 7. do 13. 8. 2005 v obci Vestec na Slapské přehradě. Cena 1 poukazu činí 3.500,- Kč. Přihlášky a bližší informace získáte v DDM na tel. č. 412 332 436.

LETNÍ TÁBOR NA DIVOKÉM ZÁPADĚ
Dům dětí a mládeže v Rumburku připravuje pro děti od 6 do 15 let letní tábor „Na Divokém západě“ se zaměřením na country všeho druhu. Tábor se uskuteční v rekreační chatě na osadě Amerika v Náchodě v termínu od 3. 7. do 16. 7. 2005. Nabízíme ubytování na pokojích po 4 – 5 dětech, pětkrát denně strava, vlastní bazén, hezké okolí pro výlety a další rekreační činnosti. Cena 3.499,- Kč. Bližší informace: DDM, pí Hackerová, tel. č. 412 332 436. Pozor, tábor má omezenou kapacitu!

CHODÍLEK
Znovu vyzýváme maminky malých dětí kolem tří let: posilte řady našeho pondělního turistického kroužku pro maminky (tatínky) s dětmi, nazvaného případně Chodílek. Vyrážíme každé pondělí v 9.00 hodin z Lužického náměstí na krátké výlety za dobrodružstvím. Navštívili jsme již psí útulek, chodíme krmit kačenky na Mandavu, sáňkovali jsme u nemocnice a v parku Rumburské vzpoury, vydali jsme se na návštěvu ke sběrateli betlémů, kde jsme od paní Pšeničkové dostali krásné perníčky. Chystáme se jet vláčkem, navštěvujeme dětské oddělení knihovny (to když je moc ošklivo), objevujeme zajímavá místa a lidi, kteří v Rumburku a jeho okolí žijí. Nechcete se k nám přidat?

HUDEBNÍ VEČERY
Oznamujeme zájemcům o hudební večery v DDM, že z provozních důvodů musel být přesunut recitál rumbur-ského rodáka Karla Raka Wokurky z 25. 2. 2005 na sobotu 7. 3. 2005 od 19.00 hodin. Jako host vystoupí držitelka Krtečka, folková zpěvačka a autorka krásných textů Šárka Burešová a možná přijde i další milý host, Petr Novotný, oba z Varnsdorfu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail