Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kobra přijela letos vyhrát

autor: rd

Druhý ročník hokejového turnaje starších žáků zná vítěze. Stali se jimi na druhý pokus kluci, kteří nosí na drezu název Kobra Praha. Tři dny se hrál v rumburské hale opravdu hezký hokej. Oproti prvnímu ročníku se podařilo pozvat vyrovnané soupeře, vždyť  modrou skupinu rozhodoval poslední zápas a nakonec došlo i na skóre. Většina družstev si přijela zahrát hokej se soupeři, se kterými se v soutěži nesetká. Atmosféra v průběhu celého turnaje byla víc než přátelská. Nejlépe to vystihovalo poděkování trenéra Neratovic, který při odjezdu hledal jen to dobré, přestože byli jeho kluci poslední. I oni však předvedli výkon, za který se nemusí stydět. Důkazem toho je i to, že nejlepším střelcem se stal neratovický Martin Kříž!

Postřehy pořadatelů a poděkování

Poděkování první patří Romanu Houdovi, který svým přístupem předčil mnohé „profesionály“. Poděkování druhé si zaslouží rolbaři a ledaři, kteří připravili opravdu kvalitní led. Poděkování třetí patří všem divákům, kteří vytvořili nádhernou atmosféru. Poděkování čtvrté je určeno vedení a hráčům Frýdku Místku, kteří si získali diváky a právem se stali nejsympatičtějším družstvem turnaje. To dokazuje jedna z fotografií – přijeli fandit i pracovníci NATURY, kde většina hokejistů spokojeně bydlela.

Všichni hráči, vedení i diváci byli velmi tolerantní, protože věří v dokončení haly. Jsme přesvědčeni, že „plný dům“ a další povedené akce pomohou k brzké realizaci.

Sponzoři turnaje:

Jokey Rumburk, s.r.o., první investor na průmyslové zóně; Parfumerie a drogerie Martina; VENTOS – Ing. Hanek; JVB Engineering, s.r.o.; SAM silnice a mosty, a.s., Varnsdorf; ČSSD – místní organizace; MLADA – mlékárna Čejetičky, spol. s r.o.; Sportcentrum – restaurace Koupaliště; Centrum JUSTY; Elektrocenter – Jindřich Schröder; Pneuservis – Jan Drahovský; Elektroinstalace – Miroslav Pošík; videopůjčovna HAKO; TAXI&

Tisk Tisk | E-mail E-mail