Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Miss poupě a Dívka roku 2004

autor: rd

Dům dětí a mládeže Rumburk pořádal 21. února 2004 v domě kultury městské kolo soutěže „Miss poupě města Rumburku“ a základní kolo celostátní soutěže „Dívka roku 2004″. Celkem se tohoto klání zúčastnilo 34 dívek.

V soutěži „Miss poupě města Rumburku“ se vítězkou první kategorie (7 až 9 let) stala Lenka Grofová, druhá byla Aneta Lemfeldová a třetí Iva Kosáčková. Ve druhé kategorii (10 až 12 let) byla na prvním místě Kristýna Hrubá, druhá Adriana Holanová a na třetím místě se umístila Lucie Kazberuková.

Dívkou roku 2004 (13 až 15 let) byla zvolena Lucie Sladká, za ní se umístila Šárka Jindráková a Adéla Nikodémová. V divácké soutěži „Miss sympatie“ si nejvíce hlasů vybojovaly Lenka Grofová (I. kat.), Kristýna Hrubá (II. kat.) a Marie Siváková (soutěž – Dívka roku).

DDM Rumburk touto cestou děkuje všem, kteří se na celé akci podíleli, zejména sponzorům: Město Rumburk, Autosalon Seat Rumburk – pí Alena Hahnelová, Pele Mele – pí Alena Pauerová, Potraviny Centrum Justy Rumburk, Agentura „Líba“ Varnsdorf, Pizzerie „Sluníčko“ Rumburk, Květinářství Viola – pí Šimonová a Stráníková, Svatební agentura a zakázkové krejčovství „Suzane“ Varnsdorf – pí Petra Kindiuková. Poděkování patří i za zajištění technického zázemí panu Mrštíkovi z DK Rumburk, zvukaři Tomáši Skořepovi, počítačovému technikovi Jaroslavu Buškovi, fotografu Dušanu Zápotockému a firmě Fofr Color, kadeřnici Lence Bermannové, kameramanovi Jaroslavu Řehákovi, asistentkám soutěžících Evě Řehákové a Daniele Dieneltové a v neposlední řadě patří velký dík i Ing. Martinovi Růžičkovi, který se svým vtipným moderováním zasloužil o příjemné odpoledne.

Těšíme se s Vámi na další ročníky těchto soutěží.

Tisk Tisk | E-mail E-mail