Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

ADSL

autor: Ing. Vladimír Andrle

- neomezený přístup k internetu již i v Rumburku!

Potřebujete surfovat rychleji a 24 hodin denně? Chcete mít i v době brouzdání po internetu funkční telefonní linku pro příchozí o odchozí hovory? Pak vás jistě potěší zpráva, že od začátku dubna se Rumburk řadí k místům, kde je nabízena nová služba Českého Telecomu s názvem ADSL, díky níž je možné po pevných linkách surfovat neomezenou dobu za pevné, cenově přístupné tarify. Pro srovnání – klasické „vytáčené“ spojení, které používá největší množství uživatelů, dosahuje rychlosti kolem 40 – 50 kBps. Datová linka euro@ISDN má při sdružení obou kanálů přenosovou rychlost až 128 kBps, oproti tomu nejpomalejší přípojka ADSL disponuje ve vytíženějším směru k uživateli přenosovou rychlostí 512 kBps, ve směru opačném 128 kBps.

K čemu lze ADSL díky jeho rychlosti využít? K nepřetržitému přístupu k informacím z celého světa, ke vzdělávání přes internet (e-learning), k internetovému nakupování s rychlou dodávkou zboží až do domu, ale také k videokonferencím, stahování hudby i videa z celého světa a hraní on-line her se soupeři v celé internetové síti.

Jak se však k této nové službě nejlépe dostat? Je samozřejmě možné využít podomních obchodníků, kteří se se zaváděním této moderní služby jistě v hojném počtu vynoří a budou „mezi dveřmi“ poskytovat kusé informace s cílem splnit především obchodní plány svých nadřízených. Druhou (a nesporně příjemnější) cestou je zavítat do akreditovaného pracoviště TELEPOINT PARTNER v budově rumburské pošty a na místě nejen objednat nejvhodnější variantu služby, ale také se seznámit se všemi detaily jejího poskytování. Z dokladů postačí některý z posledních telefonních účtů. V neposlední řadě mile potěší i dárek, který zde při této příležitosti obdržíte. V každém případě se vyhnete zasílání jakýchkoliv dokumentů poštou, což je v ostatních případech nutností. Tak nač chodit ke kováříčkovi, když můžete přijít ke kováři?

Tisk Tisk | E-mail E-mail