Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ve vilém. sport. hale si to rozdali sáloví fotbalisté

autor: T.F.

Vítězem opět Bohemia Beton Union Děčín

Vilémovský oddíl Sálovka Club Stap uspořádal v sobotu 14. února 2004 16. ročník prestižního turnaje v sálové kopané. V místní sportovní hale se ve čtyřech skupinách utkalo celkem osmnáct kvalitních mužstev. Do odpoledního play off postoupilo 16 nejlepších. Jednotlivé skupiny vyhrála mužstva – Hulligens Dolní Poustevna, Sálovka Club Stap Vilémov, Miminka Šluknov a PZP Lipová. Z vítězů základních skupin však hned tři neprošli prvním kolem play off, stejně jako další papíroví favorité na přední umístění v turnaji – Gama Liberec, Hapťák Šluknov či CSF Rumburk. Do finále se tak probojovala mužstva Bohemia Beton Union Děčín a Kopnemsi Vilémov. Ceny pro vítěze si nakonec odvezli fotbalisté z Děčína, kteří svého soupeře porazili 3:0.

Nejlepším střelcem turnaje se stal K. Starosta (SC Stap Vilémov) se šesti trefami, nejlepším hráčem byl vyhlášen V. Šmalcl (Bohemia Beton Union Děčín) a nejlepším brankářem J. Moravec (Kopnemsi Vilémov). Nejstarším hráčem na palubovce byl M. Cerman (Házenberg Vilémov) a cenu Fair play získalo družstvo Kimberly Clark Jaroměř.

Mužstva na prvních čtyřech místech a všichni nejlepší jednotlivci získali díky mnoha sponzorům tohoto turnaje velice hodnotné ceny. Vítěz získal navíc kromě putovního poháru i živé sele o váze 25 kg. Ceny předávaly obě dcery tragicky zesnulého Míly Kotraby (Lenka a Radka) a starosta obce Vilémov pan Hynek Raichart. Celý turnaj byl velice vydařený díky perfektní organizaci a také zásluhou trojice delegovaných rozhodčích – Bulína, Lihače a Prinze z Děčína. Krásným zpestřením přestávek bylo vystoupení skupiny Cheer Lieders paní L. Vladařové z Mikulášovic. Kytici a věnec na hrob M. Kotraby odvezli a položili jeho bývalí kamarádi – pánové S. Suk, M. Cerman, B. Štrombach a J. Jiřinec. Turnaj zhlédlo více než 150 diváků, mezi nimiž nechyběla celá řada významných fotbalových osobností z minulých i současných let, jakož i mnoho sponzorů a bývalých kamarádů Míly Kotraby. Všichni účastníci turnaje vzdali hold pořadatelům a přislíbili svou účast za rok na dalším, v pořadí již 17. ročníku tohoto největšího a nejpopulárnějšího turnaje v celém Ústeckém kraji. Fotografie z tohoto vydařeného turnaje lze zhlédnout na www.interdata.cz/skvilemov.

rn0414
Ceny vítězům předává starosta obce Vilémov Hynek Raichart. Foto: Tomáš Fúsek

Tisk Tisk | E-mail E-mail