Nejkrásnější dívky Rumburku soutěžily v domě kultury

Tištěné noviny 04/2004 | 26. 2. 2004 | Kultura

autor: gdo

Soutěž o nejkrásnější holčičku a dívku města Rumburku si získává stále větší oblibu. Svědčí o tom nejen větší počet diváků, kteří se již letos skoro nevešli do malého sálu domu kultury, ale i větší počet účastnic soutěže. Rok od roku se zvyšuje i kvalita jednotlivých soutěžících, náročnost jejich volných disciplín, preciznost provedení, ale i jejich osobní projev, schopnost konverzace, vkus a vystupování je na stále vyšší úrovni. Porota, tak  jako v předešlých ročnících, volila vítězky ve dvou věkových kategoriích, v nepostupové soutěži „Poupě města Rumburku“ a v jedné kategorii postupové soutěže „Dívka roku 2004″. Po několikahodinovém klání nastoupily vítězky před diváky. Sál bouřil neutuchajícím potleskem, v očích šťastných maminek a babiček se leskly slzy dojetí, blyštěly se fotoaparáty a malé královničky stále ještě nevěřily, že právě jim náleží korunky pro nejkrásnější Poupátka a Dívky města Rumburku.

Ceny vítězkám předával starosta města Rumburku Ing. Jaroslav Sykáček a Poupě města Rumburku z roku 1997 a finalistka Miss ČR z roku 2001 Eliška Brabníková. Skvělý výkon předvedl Martin Růžička, který celou soutěž moderoval.

rn0413
Zleva: Poupě 2004 I. kateg. – 1. vicemiss Aneta Lemfeldová, Miss sympatie a Poupě 2004 Lenka Grofová, 2. vicemiss Iva Kosáčková. Miss sympatie soutěže Dívka roku 2004 Marie Siváková, Dívka roku 2004 – 1. vicemiss Šárka Jindráková, Dívka roku 2004 Lucie Sladká a 2. vicemiss Adéla Nikodémová. Poupě 2004 II. kateg. – 1. vicemiss Adriana Habánová, Miss sympatie a Poupě roku 2004 Krystína Hrubá a 2. vicemiss Lucie Kazberuková. Foto: gdo

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://rn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://rn.rumburk.cz/2004/02/26/nejkrasnejsi-divky-rumburku-soutezily-v-dome-kultury/