Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Co vás čeká v „domečku“?

autor: -g-

Dům dětí a mládeže v Rumburku připravuje na březen pro všechny své malé i větší kamarády spousty zajímavých her a zábavy. Již druhého března se všechny dětičky z mateřských školek sejdou v masopustních maskách na Lužickém náměstí v Rumburku, společně si zazpívají a zaskotačí, a dokonce pro každou školičku bude připravena i sladká masopustní výslužka. Od pondělí 8. března do pátku 12. března se v „domečku“ koná Jarní příměstský tábor pro všechny děti, které nemají s kým a kde být o jarních prázdninách. Chcete-li vědět o této akci více, zavolejte si do DDM na tel.  412 332 436.

Milovníkům kopané určitě nesmí ujít „ăStředoškolský pohár ve stolní kopané“. Zahájení turnaje je naplánováno na 15. března od 14.00 hodin. Přihlášky dvoučlenných družstev posílejte do 15. března 2004 do 12.00 hodin na adresu DDM. Neváhejte a přijďte si mezi sebou poměřit své síly a fotbalové umění.

Pravidelnou nabídku měsíčních akcí DDM Rumburk hledejte na nástěnce v budově Úřadu práce v Rumburku na Lužickém náměstí.

Tisk Tisk | E-mail E-mail