Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Vážení čtenáři,

v posledním loňském čísle Rumburských novin jsme vám slíbili překvapení a svůj slib jsme dodrželi. Držíte před sebou úplně nové Rumburské noviny. Větší, s novou novinovou hlavičkou, s více fotografiemi a články.

Rozhodli jsme se pro tento krok proto, abychom vám mohli poskytovat více zajímavějších informací o tom, co se děje a dělo nejen v Rumburku, ale v celém jeho okolí. A to přináší i další velkou změnu. Již od tohoto čísla jsou Rumburské noviny distribuovány nejen na území Rumburka, ale na celém území, které spadá do jeho přenesené působnosti výkonu státní správy. Je to dalších deset měst a obcí od Rumburka až po Dolní Poustevnu. Snahou je více informovat čtenáře z této oblasti o tom, jaké jim Rumburk poskytuje služby, možnosti a výhody. Dozví se tak nejen o kulturních a sportovních akcích, které se v Rumburku dějí, ale i o tom, jak zde fungují různé instituce a úřady, např. úřad práce, finanční a živnostenský úřad, nebo odbory dopravy, sociálních věcí a spousty dalších cenných rad a informací. Naopak, i mimo Rumburk se děje spousty zajímavých akcí a zásadních událostí, které by rumburským občanům neměly uniknout.

Rumburské noviny by tak měly být přínosem nejen pro čtenáře, ale i pro inzerenty, protože o jejich nabídkách se nyní dozví daleko větší počet čtenářů na větším území.

Naším cílem je kvalitně a zajímavě vás informovat o všem důležitém, podstatném a zajímavém, potěšit vás a pobavit. Budeme se snažit nezklamat vás. Buďte nám, prosím, i nadále příznivě nakloněni.

Za celý kolektiv Rumburských novin
Gabriela Doušová, redaktorka

Tisk Tisk | E-mail E-mail