Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští florbalisté potrápili favorita

autor: M. Mlčuch

V dalším kole florbalové ligy mužů jsme opět v domácím prostředí nastoupili v sobotu 8.11. proti celku LFP Litoměřice, aktuálně vedoucímu týmu soutěže, s odhodláním favorita alespoň potrápit. A to se podařilo. Zejména aktivním napadáním křídel jsme soupeře dostali hned v úvodu pod tlak, který vyústil ve vedoucí gól Voženílka. Soupeř se však z překvapivého    začátku rychle vzpamatoval a třemi vydařenými kombinacemi se dostal do dvoubrankového vedení. V tuto chvíli předváděli Litoměřice opravdu vynikající florbal a jen díky skvěle chytajícímu Lukáši Vašátovi nebyl rozdíl ve skóre výraznější. Nepříznivý stav jsme však ještě dokázali zvrátit v druhé a na počátku třetí třetiny, kdy se do střelecké listiny zapsali Mahnel, Daněk a podruhé Voženílek. Pak se bohužel naplno projevila největší slabost našeho týmu, disciplína. Zbytečná vyloučení Dočekala, Vondráčka a Voženílka (vesměs za nesportovní chování) připravila náš tým o lepší výsledek, a tak po pětačtyřiceti minutách svítilo na světelné tabuli konečné skóre 4:6. Na závěr snad jen tolik, že pokud si někteří hráči neuvědomí, že na hřišti jsou proto, aby hráli, a ne, aby diskutovali s rozhodčími, těžko můžeme pomýšlet na lepší výsledky.

FBK Rbk – LFP Litoměřice 4:6
(branky: 2x Voženílek, Mahnel, Daněk)

FBK Rbk – TJ Sokol Podmokly 1:7
(branka: Mlčuch)

Sestava: Vašát, Richtr – Dočekal, Gavlík, Vodička, Jansa, Klabeček, Daněk, Voženílek, Mlčuch, Kozák, Vondráček, Otáhal, Mahnel, Němeček.

Tisk Tisk | E-mail E-mail