Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Velký sportovní úspěch žáků z Tyršovky

autor: J. Otmarová, ZŠ Tyršova

Rádi bychom se pochlubili velkým sportovním úspěchem, kterého dosáhli naši žáci na fotbalovém turnaji 3. ročníku Coca – Cola Školského poháru, největšího školského fotbalového turnaje základních škol. V silné konkurenci – zapojilo se celkem 1743 škol – obsadili mladí fotbalisté krásné 14. místo.

Fotbalový turnaj probíhal od jara do konce školního roku a měl několik kol. Tým ZŠ Tyršova si vedl nadmíru znamenitě a probojoval se až do finálového kola, které se uskutečnilo v Písku. Zde se rozhodoval o konečném pořadí. I naši hráči měli velkou šanci na medailové umístění, ale několik chyb v zápase s brněnskou školou naděje pohřbilo a chlapci se museli spokojit se 14. místem. Přesto je to mimořádný úspěch, který si zaslouží obdiv.

„Hoši, jménem celé naší školy Vám srdečně gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.“

rn1710_1
Fotbalový tým ZŠ Tyršova – Jakub Dvořák, Jakuba Chlada, Jan Farkaš, Jan Kolář, Jan Krejčí, Ladislav Martan, Lukáš Jurajda, Jiří Ulmann, Jakub Šedivý, Petr Ryšán, Michal Vyskočil, Aleš Vavroušek, Jan Hájek, Michal Rýznar

Tisk Tisk | E-mail E-mail