Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Streetball 2003 s rekordní účastí

autor: Aned

V tradičním termínu, tedy první zářijovou neděli, se opět zaplnilo streetballové hřiště ZŠ U Nemocnice malými i velkými nadšenci, kteří se utkali o čest, slávu, ale hlavně pro radost v rámci čtvrtého ročníku turnaje v „pouličním basketbalu“. Turnaj pořádaný za podpory města, Ing. Karla Vojty a společnosti Mühl Rumburk organizuje oddíl basketbalu TJ Rumburk.

Ideální počasí tentokrát přilákalo rekordní počet 27 družstev nejen z Rumburku, ale také z Varnsdorfu, Nového Boru nebo Litoměřic. Celkem se tak na čtyřech hracích plochách utkalo ve čtyřiceti utkáních přes 80 hráčů a tomu všemu přihlížely další desítky diváků.

Soupeřilo se v osmi věkových kategoriích od elévů až po „veterány“ a k vidění byly dramatické souboje až do odpoledních hodin. Kdo zvítězil není snad až tak důležité, protože všichni, kdo přišli, odcházeli unavení a spokojení. Každý z účastníků navíc získal tričko s logem letošního turnaje a Ing. Karel Vojta znovu potvrdil, že kdo právě v tomto tričku navštíví kino v Dolním Podluží, má až do konce roku vstupné za polovic! Tak se nedivte, až třeba v prosinci potkáte zachumláni do zimníku před kinem mladíka v lehkém tričku s nápisem streetball – bude to nejspíš milovník sportu i dobrých filmů.

Organizátoři turnaje ještě jednou děkují všem sponzorům i těm, kdo věnovali ceny pro nejlepší (RINA sport, Pizzerie Sluníčko) a doufají v jejich podporu i pro příští – už pátý ročník.

Tisk Tisk | E-mail E-mail