Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburský florbal opět vítězil

autor: Petr Mahnel

Dne 14.6.2003 ve Vilémově uspořádalo Flegmo Vilémov turnaj mladších žáků ve florbalu, kterého se zúčastnil i FbK Rumburk se dvěma družstvy „A“ a „B“.

Družstva byla rozdělena na dvě skupiny a vítězové se utkali ve finále. V 1. skupině se rumburské mužstvo „A“ utkalo s týmy Flegmo Vilémov „A“, Velký Šenov „A“ a s týmem pod názvem Opičáci. Tuto skupinu naši svěřenci jednoznačně vyhráli s celkovým skórem 13:0. Ve 2. skupině mělo rumburské mužstvo „B“ tyto soupeře: Flegmo Vilémov „B“, Velký Šenov „B“ a Tygry. Tato skupina byla vyrovnanější, ale i přesto se Rumburk „B“ po jedné remíze a dvou výhrách probojoval do finále. Finále se pak změnilo v exhibici, ve které si náš „A“ tým zajistil 1. místo a na druhém skončil rumburský „B“ tým.

Nejlepším brankářem se stalo duo brankářů z Rumburka „A“ Jan Hodoval a Karel Koutný. Nejlepším střelcem se stal také rumburák Jaroslav Jelínek se 6 přesnými zásahy. Sestava rumburského týmu pod vedením trenérů Jiřího Dočekala a Petra Mahnela byla následující: Jaroslav Baborák, Josef Bláha, Zdeněk Böhm, Lukáš Doležal, Jan Hodoval (Golman), Pavel Hozák, Jan Hybš, Jaroslav Jelínek, Karel Koutný (G), Mirek Kovač, Jakub Mičian, Daniel Pavelka, Petr Pejčoch (G), Tomáš Pešťák, Jakub Šnek, Martin Toušek a Ondřej Vítek.

Tento turnaj měl být jen přípravou na příští sezónu, ve které se mladší žáci (ročník 90 – 92) zúčastní soutěže registrovaných hráčů ČfbU. Těšíme se, že v průběhu dalšího školního roku k nám přijdou i jiní chlapci a zároveň se připravujeme na otevření nové kategorie, a to elévů (roč. nar. 92 – 94), kteří by měli začít s přípravou v září tohoto roku. „Buďte IN – hrajte florbal“. Kontakt: 603 536 548.

Tisk Tisk | E-mail E-mail