Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

OSLAVY DNE ZEMĚ

autor: rd

Dům dětí a mládeže Rumburk ve spolupráci s firmou PRO EKO Varnsdorf a ZŠ ve městě pořádají v pátek 25.4.2003 od 15.00 hod. na Lužickém náměstí v Rumburku

OSLAVY DNE ZEMĚ

Pracovnice DDM se spolu s dětmi rumburských škol pokusí vytvořit řetěz z tetrapackových krabic od mléka a dalších tekutin po obvodu celého náměstí. Je možné sem přinést vymyté, suché a rozříznuté krabice. Přivítáme pomocníky z řad mládeže a dospělých. Tvorbu řetězu bude doplňovat doprovodný program – hudba, výstava obrázků s ekologickou tématikou a výrobků z odpadu. Obrázky i výrobky mohou děti i dospělí donést přímo na náměstí, příp. do 24.4. do DDM. Vítáme každý šikovný a originální nápad. Z rumburských škol budou sebrané krabice svezeny v pátek dopoledne.

K této akci se mohou přihlásit i další školy ze Šluknovského výběžku. Uspořádejte vlastní akci, případně pouze sbírejte a počítejte krabice. O tom, že máte chuť se připojit, informujte DDM v Rumburku, pí Hackerovou, t.č. 412 332 436. Svoz řetězů z ostatních škol ve výběžku, které se k naší akci připojí, provede firma PRO EKO v následujícím týdnu.

A jak to všechno dopadne se dozvíte v následujícím čísle Rumburských novin.

Tisk Tisk | E-mail E-mail