Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Mudr. Karbula kritiku odmítá

autor: dr. Karbula

Moje reakce na dopis čtenáře bude tím kratší, čím je složitější systém mzdového ohodnocení v nemocnici a čím jsou nepravdivější data čtenářem uvedená.

Prosím dotyčného čtenáře, aby mě kdykoliv kontaktoval, a domluvíme si schůzku, na které ho pracovnice personálního oddělení seznámí se zásadami mzdového ohodnocení sester.

Pokud se týče Ukrajinek, je více nemocnic, kde jsou zaměstnány, z referencí převládá kladné hodnocení a nemyslím si, že managementy jiných nemocnic jsou stejně neschopné jako já.

Navíc musím upozornit čtenáře, že splní-li se slova paní ministryně o tom, že naši občané budou ve sjednocené Evropě moci využívat služeb zdravotnických zařízení v ostatních státech, musí se připravit na to, že ho v německých nemocnicích budou ošetřovat přivandrovalci z Čech, což by mělo jedinou výhodu, a to tu, že nebude potřebovat tlumočníka.

Na závěr chci uvést, že přesto u mě převládá radost nad tím, že se čtenář zajímá o zdravotnictví v regionu, a přeji mu ze srdce, aby se s lékařem setkával pouze u pravidelných preventivních prohlídek, kterých se jistě zodpovědně zúčastňuje, a aby ve stejném duchu působil i na své okolí, protože tam bychom potřebovali, kdyby nám co nejvíce pomohl.

Tisk Tisk | E-mail E-mail