Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Basketbalové dorostenky vítězí

autor: Tilli

V sobotu 25. ledna 2003 byla zahájena druhá polovina soutěže dorostenek v basketbalu. Rumburská děvčata se v prvním utkání této části soutěže střetla s celkem BK Kajmanky Jablonec nad Nisou. Průběh zápasu byl vyrovnaný, ale díky velkému nasazení našich hráček jsme utkání úspěšně zakončily za stavu 54:40. K tomuto výsledku nejvíce přispěly: Hrachová Hana (22 bodů, z toho 3 tříbodové hody), Nedvídková Iva (18 bodů) a Braierová Marta (9 bodů).

Palubovka tělocvičny Obchodní akademie v Rumburku byla v sobotu 8. února svědkem dalšího utkání dorostenek. Naše děvčata se utkala s družstvem dorostenek Lokomotivy Liberec. I v tomto utkání děvčata uspěla v poměru 61:34, a to i přesto, že jich k utkání nastoupilo pouze sedm. Bodově přispěly všechny, ale největším dílem: Nedvídková Iva (25 bodů), Hrachová Hana (15 bodů) a Peroutková Eva (11 bodů).

Celková bilance našeho družstva je 8 vítězství a 4 porážky, což nás řadí na pěkné 4. místo z celkové- ho počtu 11 družstev. Další utkání děvčata sehrají 22. a 23. února na palubovkách Teplic a Loun.

Tisk Tisk | E-mail E-mail