Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Poděkování

autor: Základní škola U Nemocnice

Základní škola U Nemocnice děkuje touto cestou Soukromé školní jídelně Zdeny Buřilové za zajištění občerstvení na školní slavnosti, která se konala 7. června.

Paní kuchařky kromě svých běžných povinností zvládly napéci koláče, kremrole, záviny, připravily klobásy a uzenky na grilování, v bufetu byl bohatý výběr nápojů, několik druhů kávy i čaj. Velmi příjemné byly i ceny všech lahůdek a dobrot. Kromě toho ale vydržela paní vedoucí Zdena Buřilová, účetní Iva Havlíčková a paní kuchařky Viola Holečková a Jaroslava Mausová na nohou až do večera (poslední hosté odcházeli po sedmé hodině) a s úsměvem všechny obsluhovaly. A to některé z nich nastoupily do práce kolem páté ráno!

Zdatnými pomocníky jim při obsluze a grilování byli paní Marie Sailerová a pan Pavel Vít, kteří pracují jako zástupci rodičů ve výboru Sdružení rodičů při ZŠ U Nemocnice, dále pak pánové Petr Škach a Luboš Kindermann – školník a údržbář na škole.

I díky jim byla školní slavnost zdařilým podnikem. Poděkování také patří firmě SUMAKO, která škole při této příležitosti věnovala jako dar zahradní gril.

Tisk Tisk | E-mail E-mail