Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

2. karneval na ledě

autor: Otto Zeisel

rn0213 Předsilvestrovský karneval na ledě již podruhé, dne 29. prosince 2001, pořádal ve spolupráci s Římskokatolickou farností a SRASem rumburský Sbor dobrovolných hasičů na zimním stadionu v Rumburku.

Jednotlivé soutěže v karnevalových maskách střídala dvě vystoupení libereckých krasobruslařek a pestré rejdění pohádkových bytostí. Cenu za nejlepší dětskou masku vyhrála postavička vodníka, uznání za nejlepší dospělou masku si odnesla postava krále. Sportovní výkony soutěžících byly ohodnoceny množstvím sladkostí, nejlepší masky vyhrály textilní polštářky a pajduláky.

U roztopené polní kuchyně byl na rozehřátí k dispozici horký čaj s kapkou alkoholu na rozproudění krve nebo výběr ze dvou polévek. Odpoledne zakončila ukázka požárního útoku v podání členů hasičského sboru. Vládla příjemná atmosféra a radost z vydařené akce. Jen masek a hlavně fandících diváků mohlo být více.

Naše poděkování patří těm, kteří přispěli ke zdárnému průběhu akce: firmě 1. Rumburská stavební společnost, s.r.o., Rumburk, firmě REPASO – p. Miloslav Řehák, Rumburk, firmě RATIO, servisní a obchodní společnost, Rumburk, p. Valentovi – stravování Šluknov.

Tisk Tisk | E-mail E-mail