Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judoklub Rumburk bilancoval

autor: J.H., Judoklub Rumburk

rn0112 Na své výroční schůzi v prvním lednovém týdnu zhodnotil svou činnost v minulém roce Judoklub Rumburk. Ve své zprávě jej podle sportovních výsledků považuje za celkově úspěšný. Zvýšila se celková výkonnost závodníků a jejich technická vyspělost, což se příznivě odrazilo i v lepších umístěních v soutěžích oproti roku předchozímu. Vždyť ze všech soutěží, kterých se Judoklub zúčastnil, dovezli naši závodníci alespoň jedno medailové umístění. Celkem naši členové vybojovali 15 prvních, 8 druhých a 20 třetích míst. Z toho ve velkých cenách a turnajích (Varnsdorf, Děčín, Teplice, Rumburk, Dubí, Ústí nad Labem) máme bilanci prvních tří míst: 11 – 4 – 10, na mezinárodních velkých cenách (Chomutov, Rumburk, Litoměřice, Most, Hradec Králové) pak: 4 – 3 – 7. Z mistrovských soutěží přivezli naši závodníci celkem 4 medaile: 1 stříbrnou a 2 bronzové z krajských přeborů a z mistrovství ČR Karel Schäfer bronzovou.

V loňském roce Judoklub pořádal 2 soutěže, a to v dubnu mezinárodní velkou cenu s účastí německého Seifhennersdorfu a polského Lipna a v listopadu veřejný oddílový přebor s účastí ostatních oddílů severočeského kraje. V letošním roce bude opět pořádat mezinárodní velkou cenu, tentokráte ale v květnu. Judistický rok 2001 ukončil Judoklub před Vánocemi přátelským setkáním našich závodníků, rodičů žáků a příznivců v Seifhennersdorfu, kde si v přátelském utkání s místním klubem naši žáci vyzkoušeli i zápasy v sumo.

V letošním roce plánuje Judoklub jako svůj prvořadý záměr rekonstrukci a zvětšení svého tréninkového sálu, který pak umožní rozšířit členskou základnu o další členy. V tomto směru počítá hlavně s žáky a žákyněmi nejmladší kategorie. A připravuje také něco pro své příznivce, a to v souvislosti se změnami v ostatních prostorách Judoklubu a se záměrem jejich využití.

Tisk Tisk | E-mail E-mail