Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Toulavá písnička podesáté

autor: rd

DDM Rumburk srdečně zve všechny hudební příznivce na jubilejní X. ročník přehlídky „Toulavá písnička“. Akce proběhne v areálu DDM ve dnech 22. a 23.6.2001 za spolupráce Společnosti pro trvale udržitelný rozvoj Šluknovska, Domu kultury Rumburk, farnosti Rumburk a Města Rumburk. Po oba dny bude zajišťovat občerstvení Restaurant Club Šluknov, děti se mohou vydovádět v dětském koutku a přespolním divákům můžeme nabídnout místa ke stanování.

 • pátek 22.6.2001 od 14.00 hod.
  BIG BAND
  Soutěžní přehlídka beatových, rockových a popových kapel s mezinárodní účastí pořádaná Společností pro trvale udržitelný rozvoj Šluknovska. V programu vystoupí: KORE BIKA, MRAKY, PERNE ČHAVE, TENDEDNCE, ROMANA JAKHA a další.
 • pátek 22.6.2001 od 18.00 hod.
  VOLNÁ SCÉNA
  Soutěžní přehlídka folkových, country a trampských kapel s mezinárodní účastí pořádaná SRP Domu dětí a mládeže Rumburk. V programu vystoupí: PAPRSKY, SVĚTLÁ VÝJIMKA, MOMENT a další. Jednotné vstupné na celý den 20 Kč.
 • sobota 23.6.2001 od 14.00 hod.
  HLAVNÍ PROGRAM
  Přehlídka folkové, country a trampské muziky, ve které se představí FRANTIŠEK NEDVĚD ml. a NOMINACE, JUWEL, FOLK, KVINTA, Dr. RUDOLF VOMIŠTĚ, MICHAL BRAXATORIS a BAFALO, BÁRY, VEGET a další. Vstupné 50 Kč, děti, důchodci a studenti 20 Kč.
Tisk Tisk | E-mail E-mail