Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

II. ročník Velké ceny Rumburka v judu

autor: vedení klubu

V sobotu 7. dubna 2001 pořádal Judo klub Rumburk II. ročník Velké ceny Rumburka. Tato soutěž pro žáky navazuje na tradiční Velké ceny Rumburské vzpoury, pořádané v minulosti hlavně pro kategorie dospělých. Tehdy se dnešní Judo klub Rumburk jmenoval oddíl Judo TJ Rumburk.

Ve velké konkurenci startujících z naší republiky, Německa a Polska zvítězili: v kategorii mláďat do 25 kg Tomáš Rákosník, v kategorii starších žáků ve váze do 55 kg Radovan Pálinkáš, ve váze do 66 kg Martin Dvořáček. Na druhých místech skončili: starší žák Roman Kratochvíl do 60 kg, mladší žák Antonín Bláha do 42 kg, mládě Jakub Bláha do 34 kg. Třetí místa vybojovali: mladší žákyně Michaela Bergerová do 28 kg, mládě Jakub Hanek do 31 kg a Jaromír Kulhánek, starší žák do 55 kg. Na snímku vítězí Jiří Janda nad Polákem Walorczykem. Ani toto a další vítězství však ve velké konkurenci nestačilo na medaili. Janda skončil jako čtvrtý ve své kategorii.

Vedení Judo klubu Rumburk děkuje firmám Schäfer a Sýkora, Ventos, RBK, Pele Mele – paní Pauerová, knihkupectví – E. Dokoupilová, hodinářství – pan Kolert za sponzorování této soutěže. Bez jejich pomoci bychom nemohli uskutečnit akci za účasti 228 závodníků.

Dále děkujeme za pomoc Mgr. Košnarové, panu Škachovi, doktoru Hlaváčovi, vedení školy U Nemocnice a dalším občanům Rumburka, kteří si uvědomují, že zaměstnat mládež sportem (a to jakýmkoliv) je nejlepší způsob například prevence proti drogám. Na závěr snad jen konstatování, že se soutěž po všech stránkách vydařila.

Nové členy přijímáme v bývalých kasárnách, a to vždy v úterý a ve čtvrtek v 16.00 hodin.

rn0810

Foto: Zápotocký

Tisk Tisk | E-mail E-mail