Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
| 18. 1. 2001 | Nezařazené

Novinky ze světa pod vysokou sítí

autor: K.M.

V sobotu 9. prosince proběhl v prostorách tělocvičny ZŠ U Nemocnice okresní přebor žactva v odbíjené. Turnaj proběhl díky příspěvku Města Rumburk a pořadatelem turnaje byla TJ Rumburk. Vítězem turnaje se stalo družstvo žáků Rumburk „A“ před „modrými“ žáky z Mikulášovic. Třetí místo pak obsadilo „žluté“ družstvo také z Mikulášovic. Druhé družstvo pořádajícího oddílu skončilo soutěž na šestém místě. Velký dík za organizaci turnaje patří paní Winterové, paní Jindrové, Městu Rumburk a ZŠ U Nemocnice.

Ve dnech 1. a 8. prosince proběhla dvě kola oddílového turnaje ve volejbale žáků. Poslední kolo pak proběhlo v pátek 15. prosince. Ženy a muži „A“ skončili 10. prosince posledními zápasy podzimního kola krajského přeboru první třídy své letošní účinkování v mistrovských soutěžích. Muži na závěr soutěže podlehli prvnímu celku tabulky Slovanu Chabařovice a skončili tedy na osmém místě. Ženy porazily Loko Liberec 3:2 a v druhém zápase pak stejným poměrem soupeři podlehly. Po podzimní polovině soutěže jsou také na osmém místě. Jarní část sezóny začíná již 20. ledna. Muži hostují na hřišti v Ústí nad Labem a ženy pak na domácí půdě přivítají hráčky Bižuterie Jablonec nad Nisou.

Dne 17. prosince pořádal oddíl odbíjené turnaj o pohár starosty města Rumburk, a to za účasti družstva ze SRN. V závěru roku se pak tradičně potkali příznivci volejbalu na vánočním turnaji 2+2, který proběhl 30. prosince.

Tisk Tisk | E-mail E-mail