Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
Tištěné noviny 20/2000 | 16. 11. 2000 | Sport

Liga „firemního bowlingu“ pokračuje již 3. ročníkem

autor: Sportklub, s.r.o.

Dne 23. září 2000 byl zahájen již 3. ročník ligy firem v bowlingu. Opět se ho účastní 15 firem a institucí z Rumburku a blízkého okolí. Hrají čtyřčlenná družstva s dvěma náhradníky, přičemž jedinou podmínkou je účast jedné ženy v družstvu. Celá liga se hraje na bowlingových drahách Sport-centra restaurace Koupaliště Rumburk a organizátorem je firma Sportklub, s.r.o., Rumburk.

Po pěti odehraných kolech je ve vedení firma RULI (ve složení Renča Ringelhánová, Honza Nikitin, Fanda Turek, Zdenek Ringelhán), která ve všech pěti utkáních ani jednou nezaváhala a dokázala zvítězit. Na druhém místě je též bez porážky firma SAKO p. Kubíka, která je také bez porážky, ale má odehrána pouze čtyři utkání. Po celou dobu trvání ligy je evidována tabulka jednotlivců, ve které mezi ženami jednoznačně vede Renča Ringelhánová z firmy RULI před Janou Honců z firmy JVB. Mezi muži je na prvním místě Honza Nikitin opět z firmy RULI před Petrem Dubravcem z firmy SAKO.

Do dalších bojů přejeme všem  účastníkům hodně zdaru! Všechny zájemce o tento sport a eventuální účastníky 4. ročníku ligy firem v bowlingu zveme k „nasátí“ atmosféry utkání a zhlédnutí mnohdy vynikajících výkonů.

Tisk Tisk | E-mail E-mail