Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
Tištěné noviny 18/2000 | 19. 10. 2000 | Sport

U sítě se našim sportovcům daří

autor: K.M.

rn1808 Tělovýchovná jednota Rumburk má ve svém středu sportovce, kteří si svou zálibu našli v tom, že se snaží přemístit míč přes síť tak, aby soupeř neměl šanci. Oddíly tenisu a oddíl volejbalu zažily a zažívají v poslední době události, o kterých touto formou informujeme.

V neděli 24. září proběhl turnaj v tenise smíšených dvojic neregistrovaných hráčů. Kurty na stadionu byly od devíti do šestnácti hodin svědky úporných tenisových bitev, které spolu odehrálo šest dvojic, a to systémem každý s každým. Vítězem se stala dvojice Dykast ml., Prokšíková. Druhé místo patřilo dvojici Pekárek, Jindrová V. a na třetím místě se pak umístila dvojice Dopita, Jindrová A. Pořadatelem turnaje byla TJ Rumburk, oddíl tenisu ve spolupráci s organizací SRAS, za finančního přispění Města Rumburk. Na fotografii jsou účastníci turnaje.

Oddíl volejbalu již plně vběhl do maratonu mistrovských soutěží. Nejdříve byly zahájeny soutěže druhé třídy – ženy Rumburk „B“. Naše hráčky v dosavadním průběhu soutěže hrají velmi dobře, ve svých zápasech vítězí nad zkušenějšími soupeřkami. Družstvo je složeno jednak ze starších zkušených hráček, jimž zdatně sekundují dorostenky. Rozhodně jde o pohledný volejbal, který stojí za vidění. V prvním říjnovém víkendu také začaly soutěže pro družstva žen a mužů „A“. Oba týmy jsou přihlášeny do první třídy v rámci regionu. Ženy „A“ začaly v Jablonci nad Nisou a muži „A“ pak začali domácím utkáním s USK Ústí nad Labem. Domácí zápasy začínají vždy v 10.00 a 12.00 hodin v tělocvičně ZŠ Tyršova ul. Zveme všechny příznivce volejbalu.

Rozlosování mistrovských soutěží I. třídy (podzim 2000)

Ženy TJ Rumburk „A“

21.10. Jiskra Nový Bor – TJ Rbk
28.10. Centro Teplice – TJ Rbk
11.11. TJ Rbk – Slovan Frýdlant
18.11. TJ Klášterec – TJ Rbk
25.11. TJ Rbk – Loko Teplice
02.12. Sokol Tesla Stráž – TJ Rbk
09.12. TJ Rbk – Loko Liberec

Muži TJ Rumburk „A“

14.10. Jiskra Nový Bor – TJ Rbk
21.10. ŽBS Železný Brod – TJ Rbk
28.10. TJ Rbk – Loko Česká Lípa A
11.11. Jiskra Tanvald – TJ Rbk
18.11. TJ Rbk – TJ Klášterec
25.11. Rudolfova Huť – TJ Rbk
2.12. Loko Bílina A – TJ Rbk
9.12. TJ Rbk – Slovan Chabařovice

Tisk Tisk | E-mail E-mail