Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Aktuálně z basketbalu

autor: K.M.

I přes to, že soutěžní zápasy letošní sezóny skončily, neskončily aktivity basketbalového oddílu, který působí pod ochrannými křídly TJ Rumburk. V rámci „Basketbal party Děčín 2000″ proběhl 5. ročník streetballového turnaje o Labský pohár. Za příjemného letního počasí nás reprezentovala dvě dívčí družstva v kategorii hráček od 14 let a více. Pestrý doprovodný program byl doplněn exhibičním utkáním za účasti reprezentantů a prvoligových hráčů Děčína (Bartoň, Peleška, Formánek, Modr a další).

Dívky se zúčastnily také „Turnaje mladších dorostenek v košíkové k oslavě 400 let založení města Lovosic“. Přes konkurenci pěti dalších kvalitních družstev se našim šesti hráčkám povedlo vybojovat třetí „medailovou“ příčku za družstvy Loun a České Lípy, což považujeme za velmi dobré umístění. Další v pořadí skončila družstva Litoměřic a Lovosic A a B.

Období letních prázdnin bylo využito zčásti k odpočinku po ukončené sezóně a zčásti byla zahájena příprava na Olympiádu Euroregionu Labe, která bude uspořádána v průběhu třetího víkendu v září v Drážďanech. Okres Děčín budou v basketbalu dívek reprezentovat rumburská děvčata.

Soutěže nové sezóny oblastního přeboru v basketbalu v kategorii mladších dorostenek začnou 30. září 2000. O našich výsledcích vás budeme informovat na stránkách Rumburských novin.

Tisk Tisk | E-mail E-mail