Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Děti, hezké prázdniny!

autor: Ing. Renata Paslavská, IS Loreta Rumburk

Pomalu končí školní rok a děti se určitě těší na zasloužené dny plné zážitků, učitelé na svou zaslouženou dovolenou a rodiče na to, že si své děti ještě více užijí.

Nemohu jinak, ale pokud se zamyslíme nad tím, co děti udělaly tento rok pro Loretu, musím říci, že z nich mám velice dobrý pocit. Řada z nich tady odpracovala mnoho hodin na brigádách a vytrhávání trávy, studenti tady pravidelně průvodcují, stále si vzpomínám na krásné koncerty, které tu v Loretě proběhly. I v této době Loretu děti vyzdobily svými krásnými malbami a grafikami, keramikou a dalšími výtvarnými fantaziemi. Návštěvníci žasnou, chválí a myslím, že i to je výborná propagace našeho města.

Myslím si, že i když během roku máme na své děti málo času a leckdy jim nemůžeme koupit všechno, co by si přály a potřebovaly, můžeme jim předávat vědomosti a zkušenosti, věnovat se jim s citem a láskou a tím vlastně podporovat jejich tvořivost a um.

Přeji dětem, studentům a všem, kteří se jim celý rok pečlivě věnují, hezké prožitky o prázdninách a děkuji jim za stálou přízeň a pomoc.

Tisk Tisk | E-mail E-mail